MD REKLAM
Kahve Kitap
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hayalini kurduğunuz gelecek için yeni bir amaç edinmeniz gerektiğinin farkına varıyorsunuz. Uzun vadede hedefleriniz olsa da kısa zaman içerisinde kendinizi motive edecek bir odak noktası belirliyorsunuz. Girişkenliğinizi daha emin ve faydalı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.
Boğa
Ruhunuzu kendi elinizle baskı altına alıyorsunuz. Kısa süreli yaşadığınız endişeleriniz duygusallığınızı tetiklerken, ilahi plana olan güveniniz sayesinde sakinleşebilirsiniz. Ne yaşadığınızın farkında olmak, günü ve diğer günleri kurtarmanızı sağlayacaktır.
İkizler
Bilinçaltı konularına yöneliyorsunuz. Merak ettiğiniz o kült konular hakkında derin araştırmalar yapabilirsiniz. Hayatı daha anlamlı ve işlevsel hale getirmek gibi yeni hedeflere sahipsiniz.
Yengeç
Ekibinizle birlikte yürüttüğünüz projelerde sona yaklaştınız. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. İşlerin yoluna girmesi motivasyonunuzu arttırıyor.
Aslan
Çalışma ortamınızda şans sizden yana. Sezgilerinize güvenerek hareket ettiğiniz konularda hedeflediğiniz başarıya ulaşıyorsunuz. Yeniden söz sahibi olmak, fikirlerinizi hayata geçirmenizi kolaylaşacaktır.
Başak
Sosyal ilişkilerinize duygusal ve mantıksal yaklaşmak arasında kalıyorsunuz. Doğru kararı vermek için gerçeklere odaklanmalısınız. Göz ardı edilen konuların canınızı sıkması veya işlerinizi aksatması ihtimalini atlamayın.
Terazi
Aile sıcaklığa ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal bir döngü yaşarken birlik içerisinde yaşamanın ve şefkat eksikliğinin baskısını hissettiğiniz bir gündesiniz. Kendinize ve ailenize bir iyilik yapın, bir araya geleceğiniz bir program hazırlayın.
Akrep
Yakın çevrenize karşı duygusal davranışlarınız olabilir. Mesafe koymayı abarttığınızı düşünerek samimiyeti artırmaya çalışacaksınız. Hatalarınızı telafi etmek isterken iyi niyetinizin görünür olması, bugünü kurtaracak bir detay olabilir.
Yay
Maddi olarak belirlediğiniz hedeflere yaklaştıkça duygusal değişimleriniz olabilir. Heyecanınızı kontrol etmeye çalışın. Şu aşamada kontrolü yitirmeniz, yarını riske atabilir.
Oğlak
İkili ilişkilerinizde duygularınızı ifade edemediğiniz için stres yaşayabilirsiniz. Kendinize ve partnerinize karşı daha sakin ve iyi niyetli olmaya çalışmalısınız. Geri adım atmayın.
Kova
Geçmişin verdiği duygusal yaralarınızı sarmak isteyenler olacaktır. Manevi desteği ile yanınızda olan kişilere hak ettiği değeri sizin de göstermeniz gerekiyor. Bugün gündeminiz vefayı paylaşmak üzerine kuruluyor.
Balık
Toplum içinde kendinizi ön plana çıkarmak için bazı davranışlarınızda abartıya kaçabilirsiniz. Sizi sevmeleri için doğal olmanız yeterli olacaktır. Olmadığınız biri gibi davranmak olumsuz sonuçlar doğurabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.