MD REKLAM
Kahve Kitap
(AA) - Anadolu Ajansı | Haber Girişi: 17.04.2020 - 14:20, Güncelleme: 26.12.2020 - 09:55

Adana'da deniz ve kıyıda temizlik yapıldı

 

Adana'da deniz ve kıyıda temizlik yapıldı

Adana'nın Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz ve sahilde temizlik çalışması yapıldı.
ADANA (AA) - Adana'nın Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz ve sahilde temizlik çalışması yapıldı. Büyükşehir Belediyedisinden yapılan yazılı açıklamada, Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü 2 dalgıcın da bulunduğu dört ayrı ekiple deniz ve kıyıda temizlik çalışması gerçekleştirdi. Dalgıçlar, Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz dibinden araç lastiği, trol ağ atıkları ile çok sayıda plastik ve cam şişe çıkardı.
Adana'nın Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz ve sahilde temizlik çalışması yapıldı.

ADANA (AA) - Adana'nın Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz ve sahilde temizlik çalışması yapıldı.

Büyükşehir Belediyedisinden yapılan yazılı açıklamada, Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü 2 dalgıcın da bulunduğu dört ayrı ekiple deniz ve kıyıda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Dalgıçlar, Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde deniz dibinden araç lastiği, trol ağ atıkları ile çok sayıda plastik ve cam şişe çıkardı.

rte2
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.