MD REKLAM
Kahve Kitap
SİVİL TOPLUM Haber Girişi: 05.02.2018 - 12:42, Güncelleme: 26.12.2020 - 09:55

ADYAR'DA NÖBET DEĞİŞİMİ

 

ADYAR'DA NÖBET DEĞİŞİMİ

İHH 'nın Adana Partner Kuruluşu Adana İnsani Yardım Derneği Başkanlığına Mahmut Eraslan Seçildi.
 ADANA GÜNDEMİ I HABER MERKEZİ-  İHH İnsani Yardım Vakfı'nın partner kuruluşu olan Adana İnsani Yardım Derneği ADYAR'ın 4.üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı Seyhan/Ulucami mahallesindeki Dernek binasında resmi üyelerin katılımıyla yapıldı.  ADYAR Başkanı Veysel Tepel’nin selamlama konuşması ile başladı. son üç yıllık yurtiçi ve yurtdışında sosyal,kültürel, eğitim, sağlık, yardım, tarım ve hayvancılık (süt keçisi) projelerini konu alan sinevizyon gösterisi yapılarak katılımcılara çalışmalar hakkında bilgi verildi. Çalışmaların sunumunda sonra son üç yılın bütçe gelir ve gider raporu hakkında katılımcılara bilgi verildi.  Daha sonra Divan başkanı yeni yönetim için üyelere oylamaya sundu. Görüş, öneri, talep, tavsiye ve eleştirilerin ardından yeni yönetim oy çokluğuyla kabul edildi. Oylamanın ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Mahmut ERASLAN teşekkür konuşması yaparak; "Bize güvenen ve destekleyen üye ve gönüllülerimize müteşekkirim. Bana Adana İHH ADYAR İl başkanlığını  tevdi eden siz üyelerimize Teşekkürü borç bilir şükranlarımı sunuyorum. Başkanımız Veysel Tepeli'nin 10 yıldır başkanlığını yaptığı derneği daha iyi yerlere getirmeye çalışacağız, zalimlere karşı her daim mazlumların yanında olacak yardım edeceğiz" dedi. Yönetim kurulu adına Veysel Tepeli' ye çalışmalarına mukabil teşekkür tablosu hediye edildi. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile aile fotoğrafı çekilerek program sona erdi.  Yeni yönetim kurulu şöyle şekillendi İHH-ADYAR YÖNETİM KURULU Başkan-Mahmut ERASLAN (Gazeteci/Yazar) Başkan Yrdc -Cengiz ASLAN (İş Adamı) Başkan Yrdc - Veysel AKSOY (İş Adamı) Başkan Yrdc - Hüseyin Turgut BAHAR (Avukat) Başkan Yrdc - Ayhan TAŞ (Esnaf) Başkan Yrdc- Şaben KARAHAN (İş Adamı) Başkan Yrdc- Muhyeddin GÜZEL (İş Adamı)   İHH-ADYAR YEDEK YÖNETİM KURULU  1. Mehmet TEKİNİR (Memur) 2. Muhyettin YILDIRIM (İş Adamı) 3. Turgay HARMANŞAH (İşçi) 4. Ali CAYMAZ (Doktor) 5. Mehmet Varış KAYA (Senarist) 6. Aslan TEPELİ (İş Adamı) 7. Hikmet ÖZEN (Esnaf)   DENETİM KURULU ASIL  1. İrfan CAN (Muhasebeci) 2. Ali ÇALDIR (Avukat) 3. İbrahim KAPLAN (İşçi)   DENETİM KURULU YEDEK  1. Şükrü DURSUN (Esnaf) 2. Zehra KARAKUŞ (Ev Hanımı) 3. Melek YILDIRIM (Öğretmen)
İHH 'nın Adana Partner Kuruluşu Adana İnsani Yardım Derneği Başkanlığına Mahmut Eraslan Seçildi.
ucleme

 ADANA GÜNDEMİ I HABER MERKEZİ-  İHH İnsani Yardım Vakfı'nın partner kuruluşu olan Adana İnsani Yardım Derneği ADYAR'ın 4.üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı Seyhan/Ulucami mahallesindeki Dernek binasında resmi üyelerin katılımıyla yapıldı. 


ADYAR Başkanı Veysel Tepel’nin selamlama konuşması ile başladı. son üç yıllık yurtiçi ve yurtdışında sosyal,kültürel, eğitim, sağlık, yardım, tarım ve hayvancılık (süt keçisi) projelerini konu alan sinevizyon gösterisi yapılarak katılımcılara çalışmalar hakkında bilgi verildi. Çalışmaların sunumunda sonra son üç yılın bütçe gelir ve gider raporu hakkında katılımcılara bilgi verildi. 


Daha sonra Divan başkanı yeni yönetim için üyelere oylamaya sundu. Görüş, öneri, talep, tavsiye ve eleştirilerin ardından yeni yönetim oy çokluğuyla kabul edildi.


Oylamanın ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Mahmut ERASLAN teşekkür konuşması yaparak; "Bize güvenen ve destekleyen üye ve gönüllülerimize müteşekkirim. Bana Adana İHH ADYAR İl başkanlığını  tevdi eden siz üyelerimize Teşekkürü borç bilir şükranlarımı sunuyorum. Başkanımız Veysel Tepeli'nin 10 yıldır başkanlığını yaptığı derneği daha iyi yerlere getirmeye çalışacağız, zalimlere karşı her daim mazlumların yanında olacak yardım edeceğiz" dedi.


Yönetim kurulu adına Veysel Tepeli' ye çalışmalarına mukabil teşekkür tablosu hediye edildi. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile aile fotoğrafı çekilerek program sona erdi. 


Yeni yönetim kurulu şöyle şekillendi


İHH-ADYAR YÖNETİM KURULU


Başkan-Mahmut ERASLAN (Gazeteci/Yazar)
Başkan Yrdc -Cengiz ASLAN (İş Adamı)
Başkan Yrdc - Veysel AKSOY (İş Adamı)
Başkan Yrdc - Hüseyin Turgut BAHAR (Avukat)
Başkan Yrdc - Ayhan TAŞ (Esnaf)
Başkan Yrdc- Şaben KARAHAN (İş Adamı)
Başkan Yrdc- Muhyeddin GÜZEL (İş Adamı)


 
İHH-ADYAR YEDEK YÖNETİM KURULU 


1. Mehmet TEKİNİR (Memur)
2. Muhyettin YILDIRIM (İş Adamı)
3. Turgay HARMANŞAH (İşçi)
4. Ali CAYMAZ (Doktor)
5. Mehmet Varış KAYA (Senarist)
6. Aslan TEPELİ (İş Adamı)
7. Hikmet ÖZEN (Esnaf)

 

DENETİM KURULU ASIL 
1. İrfan CAN (Muhasebeci)
2. Ali ÇALDIR (Avukat)
3. İbrahim KAPLAN (İşçi)

 

DENETİM KURULU YEDEK 
1. Şükrü DURSUN (Esnaf)
2. Zehra KARAKUŞ (Ev Hanımı)
3. Melek YILDIRIM (Öğretmen)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve adanagundemi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.